Obrotowy barek na kieliszki i alkohole

Jeśli w domowym salonie nie ma miejsca na zrobienie dużego i przestronnego baru, jako osobnej strefy salonu, to można sprawę tą rozwiązać w inny i bardzo sprytny sposób. A nie każdy ma miejsce, żeby zrobić sobie w domu prawdziwy bar. Salon salonowi nie równy, ale każdy salon ma na tyle powierzchni, żeby w jego narożniku umieścić szafę o podstawie kwadratu. To nie będzie jednak zwykła szafa, ale taka, która umożliwi zamienienie salonu właśnie w przyjemnie wyposażony bar. Otóż szafa takowa będzie miała obrotowe półki przedzielone przez środek lustrem.

Półki wyposażamy z każdej strony inaczej. Z jednej strony na półkach ustawiamy kielichy, kieliszki i szklanki. Rzecz jasna przeznaczenie takich kieliszków i szklanek może być tylko jedno. Na półkach z drugiej strony szafki ustawiamy alkohole. Warto, żeby były to alkohole odpowiedniej klasy i jakości.

Obrotowy barek w tej formie jest naprawdę bardzo przydatnym rozwiązaniem. W szafie widać to, co chcemy, żeby było widać. Możemy zatem od szyby mieć ustawione kieliszki, więc z pozoru nasza narożna szafa niczym się nie wyróżnia pośród innych w salonie. Jednak cała niespodzianka zaczyna się wówczas, kiedy właściciel salonu obraca w szafce półki, odsłaniając to, co w tej szafce było zasłonięte. Im lepszy wybór alkoholi i im lepsze alkohole tym lepsze wrażenie można wywrzeć na swoich gościach.

A niespodzianka jest murowana bo takie obrotowe barki są jeszcze raczej dość rzadko spotykane. Jeśli chcemy więc sprawić, żeby nasz salon miał taki barek z alkoholami to wystarczy jedynie zamówić taką obrotową jego wersję właśnie w formie szafy narożnikowej.